Reklama

Reklama

Święto niepodległości inne niż zwykle

Opublikowano: 9 listopada 2020 12:53
Autor:

Święto niepodległości inne niż zwykle - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku w gminie Mielec obchody Narodowego Święta Niepodległości ze względu na stan epidemii i obostrzenia z niego wynikające, odbędą się w nieco innej formule.

Obrazy niepodległością malowane –  28.10.2020-15.11.2020
Konkurs plastyczny on-line „LUDZIE I WYDARZENIA KSZTAŁTUJĄCE POLSKĄ HISTORIĘ”. 
Informacje  o konkursie na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Barwy ojczyzny –  05.11.2020
Zobacz, jak Polskę czują członkowie Klubu Środowisk Twórczych Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej. Wernisaż wystawy odbył się w chorzelowskim Ośrodku Kultury, a prace  w formie zdjęć i skanów udostępnione zostały na stronie internetowej. Zobacz multimedialną prezentację dostępną na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Koncert pieśni patriotycznych – 10.11.2020
Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy” oraz Grupa Śpiewacza śpiewa o Polsce i dla Polski. Oglądnij wyjątkowy koncert zarejestrowany na Miejscu Pamięci Poległych w Obronie Ojczyzny w Chorzelowie dostępny na kanale YouTube Ośrodka oraz na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Pod Twoją obronę – 11.11.2020 godz. 11:00
Weź udział on-line we Mszy Świętej odprawionej w intencji Ojczyzny w Sanktuarium Matki Bożej Królowej  Rodzin w Chorzelowie.
Transmisja dostępna na kanale YouTube Parafii.
Po nabożeństwie delegacja Samorządu Gminy Mielec w imieniu mieszkańców złoży wiązanki i znicze przed Miejscami Pamięci w Chorzelowie i Książnicach.  

Niepodległa do hymnu – 11.11.2020 godz. 12:00
W południe 11 listopada Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi na antenach polskich stacji radiowych i telewizyjnych oraz w internecie. Wspólnie z rodziną i bliskimi zaśpiewaj Hymn w domu, na tarasie lub podwórku.

Niezwyciężona Biało-Czerwona – 11.11.2020
Jest wiele kolorów i odcieni, ale wspólne dla nas wszystkich są biało-czerwone barwy. Niech w każdym domu 11 listopada powiewa flaga narodowa na znak jedności i solidarności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.