Reklama

Stracili prawo jazdy

Opublikowano:
Autor:

Stracili prawo jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom. W Chorzelowie oraz w Dulczy Wielkiej przekroczyli oni prędkość o ponad 50 i 80 kilometrów. Mężczyźni, którym się śpieszyło, stracili swoje uprawnienia na 3 miesiące.

Policjanci z Mielca zostali poinformowani przez mieszkańców powiatu mieleckiego o miejscach, gdzie dochodzi do znacznego przekroczenia prędkości przez kierowców. Zgłoszenia o tych wykroczeniach otrzymali poprzez dostępną przez internet Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na mapie można zaznaczyć rodzaj niebezpieczeństwa panujący na danym obszarze. Jak się okazało,  mieszkańcy powiatu mieleckiego najczęściej zgłaszają  zagrożenia w ruchu drogowym. Policjanci je weryfikują. W efekcie kontroli drogowych na zaznaczonych obszarach funkcjonariusze mieleckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 i 80 km w terenie zabudowanym.

W ubiegły wtorek w Chorzelowie policjanci zatrzymali do kontroli seata inca, którym kierował 22-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Policjanci ukarali go mandatem i zatrzymali mu prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

W ten sam dzień w Dulczy Wielkiej na ulicy Dąbrowskiej funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu oplem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 80 km/h, jadąc w terenie zabudowanym z prędkością 130 km/h. Kierujący to 25-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. Młody mężczyzna również stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE