Reklama

Stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym

Opublikowano:
Autor:

Stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania sześciu osobom. Kierowcy stracili prawa jazdy głównie za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym, zostali także ukarani mandatami.

Mundurowi podejmują wiele działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach miasta i powiatu. Do takich czynności należy kontrola prędkości, bowiem nadmierna szybkość jest jedną z przyczyn poważnych wypadków drogowych. 

 

  • W Kliszowie został zatrzymany do kontroli drogowej kierujący bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 79 km/h, jadąc 129km/h w terenie zabudowanym, tym samym łamiąc rażąco przepisy ruchu drogowego.
  • W Podolu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mieszkańca gminy Przecław, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym jadąc 102 km/h.
  • W Rudzie policjanci zatrzymali kierującego fordem jadącego z prędkością 116 km/h. Tego samego dnia w Kliszowie kierująca bmw jechała z prędkością 107 km/h.
  • W Chorzelowie policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 115km/h i 103 km/h.

 

Mieszkańcy powiatu mieleckiego wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa miejsca, w których kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. Policjanci organizują tam kontrole i często potwierdzają naniesione na mapę zgłoszenia.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE