Reklama

Sto na sto

Opublikowano:
Autor:

Sto na sto - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy krwiodawcy z przedstawicielami Obywatelskiego Komitetu Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Mielcu szykują niespodziankę dla mieszkańców, szczególnie dla tych, którzy lubią pomagać.

18 lutego spotkali się przedstawiciele Obywatelskiego Komitetu Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Mielcu z mieleckimi krwiodawcami. Komitet tworzą: Jerzy Skrzypczak, dyrektor Muzeum Regionalnego przy SCK i Marek Zalotyński, mielecki radny. Na spotkaniu krwiodawcy zrzeszeni w czterech mieleckich klubach honorowych dawców krwi zadeklarowali udział w obchodach 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

- Krew mielczanie przelewali za Ojczyznę niemal na wszystkich frontach I wojny światowej. I w Legionach, i Armii Hallera, i Polskich Korpusach Wojskowych w Rosji. Dziś tego cennego daru nie może zabraknąć na 100-lecie niepodległości - przekazuje Jerzy Skrzypczak, dodając: - Hasło "100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości" może być zaczynem do wielokrotnego przekroczenia zadeklarowanej na wstępie ilości. Oddawanie krwi w ramach akcji rozpocznie się w najbliższych dniach w punkcie mieleckiego krwiodawstwa w przychodni nr 4, naprzeciwko szpitala.
Każdy może wesprzeć tę akcję, oddając krew na 100-lecie niepodległości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE