Reklama

Starosta Zbigniew Tymuła do końca kadencji nie będzie miał żadnego zastępcy

Opublikowano:
Autor:

Starosta Zbigniew Tymuła do końca kadencji nie będzie miał żadnego zastępcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po objęciu przez dotychczasową wicestarostę powiatu mieleckiego Marię Napieracz funkcji dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Mielcu wakat w powiecie miał zostać szybko uzupełniony. Tak się jednak nie stanie.

W ubiegłą środę radni spotkali się na sesji i wszyscy się spodziewali, że rada powiatu na wniosek starosty wybierze nowego wicestarostę. Mówiło się, że to stanowisko obejmie Marek Kamiński, dotychczasowy wiceprzewodniczący rady powiatu. - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - odpowiadał nam Marek Kamiński jeszcze w lipcu. - Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji. Wybór nowego wicestarosty to jest dość czasochłonna procedura - dodawał.

Jednak szybko się okazało, że wyboru nowego wicestarosty nie będzie. Starosta Zbigniew Tymuła podkreślał, że do wyborów i wyłonienia nowego starosty i wicestarosty pozostało niewiele czasu. I zapewne ten fakt sprawił, że zarząd powiatu zrezygnował z przeprowadzenia takiej procedury.

Tak więc do końca kadencji starosta sam będzie podejmował ważne decyzje, lecz wierzy, że będzie mieć tyle siły, żeby podołać takiemu zadaniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE