Reklama

Sprawdzą, ile azbestu jest w gminie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sprawdzą, ile azbestu jest w gminie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez niemal cały sierpień na terenie gminy Mielec przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit).

Inwentaryzacja prowadzana będzie w dniach od 30 lipca do 27 sierpnia 2021 r. na terenie gminy Mielec.


Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji, ankieterzy posiadają stosowne upoważnienia - apeluje Urząd Gminy Mielec.


Zarządcy obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, proszeni są o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Gminy Mielec lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja, elektronicznie: e-mail: [email protected], telefonicznie: +48 694 025 853 lub poprzez wypełnienie ankiety online dostępnej na stronie firmy Eko-precyzja.

Brak uwzględnienia występowania wyrobów zawierających azbest w ewidencji gminnej może uniemożliwić otrzymanie dotacji na ściągnięcie, wywóz i utylizację azbestu w przyszłości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy