Reklama

Śpiewająca promocja debiutanckiego tomiku Małgorzaty Pazdro

Opublikowano:
Autor:

Śpiewająca promocja  debiutanckiego tomiku Małgorzaty Pazdro - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Musicalowe natchnienie" - debiutancki tomik Małgorzaty Pazdro zawierający teksty do coverów i piosenek z musicali "W tym roku świąt nie będzie i    "Siostrzyczki" doczekał się promocji.

Promocja ta odbyła się  9 października 2020 roku w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Spotkanie po mistrzowsku poprowadziła Maria Orłowska, która stworzyła niepowtarzalny klimat, przybliżyła sylwetkę autorki tomiku, a opierając swój scenariusz na recenzji napisanej przez mielecką poetkę  pełniącą funkcję prezesa Mieleckiej Grupy Literackiej "Słowo" Aleksandrę Pigułę, przeprowadziła słuchaczy przez zawartość całego tomiku.
CZYTAJ TAKŻE: 6 kul w głowie kobiety znalezionej nad Wisłą. Dalszy ciąg rodzinnego dramatu

Piosenki z rodzimych musicali w reżyserii Anny Leszkiewicz zaśpiewały wokalistki z Grupy Musicalowej w składzie: Aleksandra Malczyńska, Natalia Mika, Yessica Motyl, Anna Kania, Zuzanna Tylutki, Dagmata Kardyś, Laura Pazdro, Dagmara Jachyra, Aleksandra Kogut, Aleksandra Myszka, Kornelia Trzaska.

 Małgorzata Pazdro w swoim wystąpieniu podziękowała swojemu tacie, siostrom, córkom Laurze i Marysi za rodzinne wsparcie, Aleksandrze Pigule za poetyckie natchnienie oraz recenzję tomiku, prezesowi Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej Januszowi Chojeckiemu i Zarządowi Towarzystwa za wsparcie finansowe druku oraz promocję.

 Promocji towarzyszyła wystawa rysunków z tomiku "Musicalowe natchnienie" autorstwa Marysi Pazdro, Kamili Kardyś i Małgorzaty Wiech.

Należy oczekiwać, że piosenki z tomiku Małgorzaty Pazdro usłyszymy jeszcze nie raz, bo działają jak balsam dla duszy,  a "Musicalowe natchnienie" to dopiero początek poetyckiej drogi autorki.

Powyższy tekst powstał na podstawie materiału przesłanego przez Panią Aleksandrę Piguła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE