Reklama

Sama sobie przyznawała premie i nagrody! Szokujące informacje z Borowej!

Opublikowano:
Autor:

Sama sobie przyznawała premie i nagrody! Szokujące informacje z Borowej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lekarka i była kierowniczka ośrodka zdrowia w Borowej jest podejrzana o przywłaszczenie sobie ponad 600 tysięcy złotych.

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu postawiła Beacie Z., byłej kierowniczce Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Borowej, zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 600 tysięcy złotych.

Na podstawie zebranego materiału prokuratura ustaliła, że od 1 stycznia 2002 r. do 31 maja 2015 r. kierowniczka przyznawała sobie dodatkowe wynagrodzenie, w skład którego wchodziła premia uznaniowa, nagroda okolicznościowa, nagroda roczna z wypracowanego zysku, ryczałt z tytułu korzystania z auta prywatnego oraz dodatek stażowy. Działając w ten sposób, Beata Z. miała przywłaszczyć powierzone jej do rozdysponowania innym pieniądze.

Podejrzana miała w ten sposób uczynić sobie stałe źródło dochodu, co wpływa na wyższy wymiar grożącej jej kary. Beata Z. nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym.

Prokurator zastosował wobec podejrzanej kobiety środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego w wysokości  250 tys. zł, a także zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE