Reklama

Rusza duża inwestycja Starostwa Powiatowego

Opublikowano:
Autor:

Rusza duża inwestycja Starostwa Powiatowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do przyszłego roku potrwają prace przy rozbudowie i przebudowie budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu. Wokół obiektów Zespołu Szkół zostanie przebudowane także ogrodzenie.

- Podpisaliśmy już umowę z firmą LISBUD, która do października przyszłego roku  zrealizuje inwestycję przy Zespole Szkół, jaką jest rozbudowa hali sportowej i przebudowa ogrodzenia. Obecne nie tylko straszy, ale i zagraża bezpieczeństwu – mówi starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła. 

Inwestycja składać się będzie z dwóch zadań:

1. Rozbudowa i przebudowa budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. Prof. Groszkowskiego w Mielcu przy ul. Kilińskiego 24. Ten etap obejmie rozbiórkę budynku starej kotłowni, wiaty i instalacji oraz budowę nowej Sali gimnastycznej. 
2. Przebudowa ogrodzenia wokół obiektów Zespołu Szkół im. Prof. Groszkowskiego w Mielcu przy ul. Kilińskiego 24

Inwestycja sfinansowana zostanie ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej nr VI „Spójność przestrzenna i społeczna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 oraz środków własnych Powiatu Mieleckiego. 

Wykonawca firma LISBUD zaoferował wykonanie zadnia nr  1 za kwotę 2 482 223 oraz zadania nr 2 za cenę 154 874,77.

- Po zakończeniu prac, sala gimnastyczna będzie służyć nie tylko młodzieży z „Elektryka”, ale także uczniom z sąsiedniego Zespołu Szkół Ekonomicznych.  Będzie to duża inwestycja, ale przed nami jeszcze większe. Jakie?  O tym mieszkańcy będą mogli się sami przekonać – dodaje starosta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE