Reklama

Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ciągu dwóch dni, 17 - 18 czerwca grupa sześciu śmiałków chce pokonać na rowerach trasę 700 km. Prawdopodobnie rowerzyści dojadą nad morze w ciągu 30 godzin.

Wszystko po to, aby wesprzeć turnusy wakacyjne dla najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.  W akcji biorą udział: Alfred Urban, Monika Jagoda, Janusz Bańka, Tomasz Kudela, Łukasz Łazinek, oraz Grzegorz Assman. 

- Do naszego 6 osobowego teamu dołączą również kolarze z grup Zorza Tarnobrzeg, Sprint Gorzyce, Team Gardner Mielec oraz inni aby nam towarzyszyć na początku naszej drogi - tłumaczy Grzegorz Assman, jeden z organizatorów wydarzenia. 

Poprzez tą akcję, organizatorzy chcą zwrócić uwagę na los, najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Niektóre mogą w tym roku nie wyjechać na wakacje. Dlatego tak ważne jest, żeby już teraz poprzez tę akcję dotrzeć do jak największej grupy sponsorów i mecenasów, którzy zechcieliby wesprzeć te dzieciaki. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE