Reklama

Rodzinnie w Gawłuszowicach [FOTO]

Opublikowano: wt, 4 cze 2019 12:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 2 czerwca w niedzielę w Gawłuszowicach odbył się festyn "Grunt to rodzinka".

Festyn miał miejsce w centrum gminy, przy muszli koncertowej. Program artystyczny przygotowali uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Na uroczystość licznie przybyli rodzice z dziećmi, ale także babcie i dziadkowie. Zebranych powitał dyrektor szkoły Grzegorz Nelec, a następnie wójt gminy Gawłuszowice, Jan Nowak. Przypomnieli oni o tym, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina i ile jej zawdzięczamy. Następnie oddano głos dzieciom, które  - od najmniejszych przedszkolaczków - prezentowały wiersze i piosenki dla rodziców. Te występy przeplatane były przez popisy grupy tanecznej, która zaprezentowała swoje umiejętności. Na tym występy zakończono, a wszyscy zebrani udali się na boisko szkolne, na którym wszyscy mogli bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i  trampolinach przy pięknej słonecznej pogodzie. 

- Uroczystość ta na stałe wpisała się już w kalendarz imprez naszej szkoły i gminy. Jest to dowód na to, że miło i przyjemnie można spędzić czas, a wszyscy niezależnie od wieku mogą się świetnie bawić. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia - mówi dyrektor szkoły w Gawłuszowicach, Grzegorz Nelec.

 

Materiał powstał w ramach projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych”, realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE