Reklama

Renowacja pełna kolorów w dębickim szpitalu na oddziale dziecięcym

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dębicki oddział dziecięcy przeszedł gruntowną renowację, która została ufundowana w całości przez Fabrykę Farb i Lakierów "Śnieżka". Prace renowacyjne odbyły się w ramach autorskiego programu społecznego fabryki.

Z nowej odsłony oddziału cieszą się mali pacjenci i ich rodzice. To trzydziesty oddział dziecięcy wykonany przez firmę w Polsce. – Do Dębicy wróciliśmy po 14 latach – mówi Aleksandra Małozięć ze Śnieżki.

– My nasz program rozpoczynaliśmy w Dębicy i teraz jesteśmy tutaj ponownie. Ten program obejmuje szerszy zakres prac ze względu na lokalny wymiar. Wymieniliśmy stolarkę drzwiową, wymalowaliśmy ściany, potem dołączyła artystka. Na tym nie skończyliśmy, wykonaliśmy obojnice i kącik relaksu i zabawy dla dzieci.

Dębicka pediatria jest 30. jubileuszowym miejscem, które firma odwiedziła ze swoim projektem. Wykonane na ścianach obrazy w większości nawiązują do średniowiecznej historii ziemi dębickiej, ale nie brakuje także historii bardzo współczesnej. To już kolejny szpital, na ściany którego "Śnieżka" przeniosła lokalne wątki z przeszłości, ukazane w dziecięcym wydaniu. Wszystkie prace wykonała artystka Joanna Jeleniewska, która współpracuje ze "Śnieżką" w projekcie społecznym. 

Posłuchaj Aleksandry Małozięć:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE