Reklama

Rekiny radomyskiego biznesu

Opublikowano:
Autor:

Rekiny radomyskiego biznesu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz 14. władze gminy Radomyśl Wielki nagrodziły wyróżniających się przedsiębiorców. – To w interesie gminy jest, by samorząd wspierał aktywność i przedsiębiorczość – przekonywał burmistrz Józef Rybiński.

Tradycyjne już święto radomyskiego biznesu przypadło w tym roku na sobotę, 23 stycznia. W zajeździe Wedeta w Zgórsku pojawiło się przeszło 250 osób, których znaczną część stanowili właśnie lokalni przedsiębiorcy.

Dają pracę i dumę
Powody, dla których warto wspierać gospodarkę, wymienił już na początku spotkania burmistrz Rybiński: – To przedsiębiorcy tworzą nową jakość naszego codziennego życia, budują wizerunek naszej małej ojczyzny, wpływają na rozwój regionu, dają mieszkańcom pracę i poczucie stabilizacji. Oczywiście, firmy te płacą również podatki, dzięki którym samorząd może realizować potrzeby mieszkańców – wymieniał włodarz gminy. – Niech mi będzie wolno w imieniu władz samorządowych podziękować za wszystkie wasze przedsięwzięcia, jakie podejmujecie na rzecz rozwoju waszych firm, a które służą także rozwojowi gospodarczemu i społecznego gminy. Dziękuje, wam za wszelkie dobro, jakie czynicie na rzecz drugiego człowieka, za sponsorowanie szkół i stowarzyszeń, za wspieranie imprez o charakterze kulturalnym i sportowym. W dowód uznania dla waszych działań kapituła przyznała wyróżnienia – dodał, kierując swoje ciepłe słowa do wszystkich zgromadzonych.

Ciąg dalszy w 5 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE