Reklama

Region. O krok od tragedii. Traktor przygniótł...koszulę

Opublikowano:
Autor:

Region. O krok od tragedii. Traktor przygniótł...koszulę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chwile strachu przeżył 70-latek, który został "przygnieciony" przez swój traktor podczas naprawy uszkodzonego koła. Na szczęście okazało się, że w pułapce trzymała go... zakleszczona koszula.

Do groźnej sytuacji doszło w sobotnie popołudnie w Dąbrówce Tuchowskiej (powiat tarnowski). Traktorzysta jechał swoim traktorem i ciągnął przyczepę. W pewnym momencie stwierdził, że musi naprawić jedno z uszkodzonych kół. Zatrzymał swoje pojazdy i zabrał się ochoczo do pracy. Niestety nie zabezpieczył właściwie pojazdu i obciążonej przyczepy. Gdy znalazł się pomiędzy traktorem a przyczepą, te niespodziewanie stoczyły się na nierówności terenu i przycisnęły mężczyznę, uniemożliwiając wydostanie się z pułapki.

Na miejsce zostali wezwali policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, ponieważ ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna został przygnieciony przez traktor.

Służby, które przybyły na miejsce szybko uwolniły wystraszonego kierowcę, który został zakleszczony na szczęście jedynie swoją koszulą do elementów traktora. Mężczyzna praktycznie bez najmniejszym obrażeń został uwolniony, a o jakim szczęściu może mówić, wie zapewne jedynie on sam.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE