Reklama

Region: Nowy sposób oszustów. Staruszka wyrzuciła oszczędności... przez okno

Opublikowano:
Autor:

Region: Nowy sposób oszustów. Staruszka wyrzuciła oszczędności... przez okno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Oszustwa na wnuczka" to prawdziwa mityczna hydra o wielu głowach. Kiedy jeden sposób stanie się znany, oszuści natychmiast wymyślają następny. W ten sposób wczoraj 84-letnia mieszkanka Tarnowa, „biorąc udział w policyjnej akcji”, straciła 5600 złotych.

Wczoraj w Tarnowie mieszkańcy odbierali telefony stacjonarne, a w słuchawce męski głos informujący, że rozmówca jest obserwowany przez przestępców. Zagrożone są jego oszczędności w banku. Większość mieszkańców  postąpiła właściwie, czyli przerwało połączenie, a o potwierdzenie tej informacji zwróciło się do tarnowskiej policji.

84-latka z osiedla domków jednorodzinnych w Tarnowie jednak wdała się w rozmowę z mężczyzną, który przedstawił się jako tarnowski policjant, podając wymyślony numer, opowiedział o zagrożeniu. Pani miała być obserwowana przez grupę przestępców okradających starsze osoby. Aby pomóc policji w zatrzymaniu szajki złodziei, miała pozostawić na trawniku swojej posesji kwotę 5600 złotych, a resztą mieli się zając policjanci. Kobieta posłuchała i wyrzuciła przez okno swojego domu na trawnik wskazaną kwotę. Kilka godzin później zorientowała się o oszustwie i powiadomiła prawdziwych policjantów, którzy teraz poszukują oszusta.

Więcej wiadomości >>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE