Reklama

Region. Kobieta chciała się podpalić. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

Opublikowano:
Autor:

Region. Kobieta chciała się podpalić. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z powiatu tarnowskiego wykazali się zimną krwią i opanowaniem, kiedy uratowali przed samą sobą 41-latkę. Kobieta chciała spalić się żywcem...

Policjanci otrzymali zadanie udania się do wioski pod Żabnem, gdzie według zgłoszenia kobieta oblała się łatwopalnym płynem i zamierza się podpalić. Nie zwlekali ani minuty i natychmiast ruszyli w drogę.

Kiedy dotarli na miejsce, zobaczyli stojącą przed domem kobietę w mokrej, cuchnącej benzyną odzieżą, trzymającą w ręce zapalniczkę, którą próbowała zapalić. Mówiła przy tym, że ze sobą skończy.


Mundurowi szybko zdali sobie sprawę, że sytuacja jest mocno kryzysowa, a jeden fałszywy ruch z ich strony może wywołać śmiertelną w skutkach reakcję kobiety. Nie zastanawiając się długo, jeden rzucił się w stronę kobiety, wytrącając jej z ręki zapalniczkę, drugi - pobiegł i złapał wymachującą rękami i krzyczącą 41-latkę.

Policjanci starali się ją uspokoić, po czym przekazali roztrzęsioną i załamaną pod opiekę wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia, która zawiozła ją do szpitala.

Przyczyną tak dramatycznego kroku były problemy osobiste.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE