Reklama

Razem mamy moc. Stowarzyszenie SOS Koty Mielec chce pobić rekord Guinnessa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Razem mamy moc. Stowarzyszenie SOS Koty Mielec chce pobić rekord Guinnessa  - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 17 lutego w Międzynarodowym Dniu Kota Stowarzyszenie Mieleckie SOS Koty podejmie oficjalną próbę bicia rekordu Guinnessa dla kotów zatwierdzoną przez Guinness World Records.

Ten rekord to: "Najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin" i obecnie wynosi 105 803 osoby. Ustanowiony został przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ — Światowy Program Żywnościowy.

Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie zbiórka, której celem będzie pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy, kto wpłaci, chociaż złotówkę na akcję, pomoże pobić rekord.

- Potrzebna nam jest ilość osób, które wpłacą datek, nie wysokość datku - apeluje stowarzyszenie. - Razem mamy moc. Przeciwnik jest potężny, ale wierzymy, że się uda!

Małe stowarzyszenie o wielkim sercu

Istnieją od 2017 roku. Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga kotom porzuconym, podrzuconym, chorym, rannym i wolno żyjącym. Prowadzą w Mielcu dom, do którego trafiają koty z Mielca i okolicznych wiosek, dla których brakuje miejsca w mieleckim schronisku. Przygarniają, leczą, socjalizują i szukają dla kotów domów.

- W zeszłym roku również walczyliśmy o pobicie rekordu Guinnessa. Choć nie udało nam się tego osiągnąć, zebraliśmy ponad 60 tys. zł. Dzięki tej niemałej kwocie udało nam się uratować wiele kotów, zapewnić im leczenie, profilaktykę, karmę i żwirek. Znaleźć uratowanym kotom domy i przyjmować kolejne do naszej Pu-Chatki - informuje stowarzyszenie.

 

 

Rekord Guinnessa

Na portalu RatujemyZwierzaki.pl zostanie utworzona zbiórka na nasz cel. Datki będzie można wpłacać wcześniej i później, ale od północy 17 lutego, przez całą dobę liczymy osoby, które wzięły udział w akcji. Nie liczy się wysokość datku, jedynie liczba darczyńców.

- Po niej przejdziemy audyt, który sprawdzi prawidłowość przebiegu akcji. Jeżeli uda nam się pobić dotychczasowy rekord, otrzymamy certyfikat potwierdzający nowy rekord Guinnessa — informuje stowarzyszenie SOS KOTY MIELEC.   

Na zbiórce jest możliwość utworzenia własnej skarbonki i pozyskiwania środków na nasz cel pod własnym nazwiskiem/nazwą. - Zachęcamy do tego – założenie jej trwa chwilę, można nadać jej dowolną nazwę i udostępnić na swoich kanałach. Wpłaty dokonywane na spersonalizowaną skarbonkę będą automatycznie przekazywane na zbiórkę główną, a przy imieniu darczyńcy pokaże się napis „Darowizna przekazana przez skarbonkę (nazwa/nazwisko)”. - apeluje stowarzyszenie.

Tutaj wesprzesz akcję: REKORD GUINNESSA

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy