Reklama

Radomyśl Wielki nowym Tokio

Opublikowano: pon, 7 paź 2019 14:19
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim odbył się Dzień Kultury Japońskiej. Uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w lekcji otwartej w języku angielskim pt. ,, Japan – an amazing country”.

W tym dniu wszyscy biorący udział w Dniach Kultury Japońskiej byli witani przez uczennice po japońsku. Stroje japońskie, w których uczennice szkoły wystąpiły, wprowadziły odrobinę orientu w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim.
       Uczniowie dowiedzieli się wiele interesujących faktów o Japonii, słuchając informacji   w języku angielskim, które przygotowała dla nich Pani Barbara Żala – nauczycielka języka angielskiego. Uczniowie mieli okazję nauczyć się pisać  i wymawiać niektóre słowa po japońsku.  Dla uczniów było to spore wyzwanie.
  Interesującym uzupełnieniem tej lekcji był pokaz karate. Trening poprowadził sensej Krzysztof Kolbusz, który prowadzi zajęcia dla uczniów z gminy Radomyśl Wielki od 6 lat.
Na zakończenie lekcji otwartej uczniowie otrzymali ,, słodkie sushi” z flagą Japonii.     Uczniowie mogli przekonać się, że warto uczyć się języków obcych i poznawać kulturę obcych krajów.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE