Reklama

Przyszedł na kolację, uciekł z telefonem

Opublikowano:
Autor:

Przyszedł na kolację, uciekł z telefonem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkaniec Lubaczowa przyszedł w odwiedziny i poprosił kolegę o jedzenie. wykorzystał moment, gdy mężczyzna wyszedł z pokoju i w tym czasie zabrał mu telefon komórkowy, po czym wyszedł. Sprawca wsiadł do pociągu relacji Przemyśl – Wrocław.

W Przemyślu mężczyzna zgłosił kradzież telefonu komórkowego. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że około godz. 20 odwiedził go znajomy i poprosił, by ten dał mu coś do jedzenia, bo jest głodny. 63-letek poszedł do kuchni, zostawiając swojego gościa w pokoju. Wielkie było jego zdziwienie gdy wrócił i nie zastał  głodnego przybysza ani swojego telefonu komórkowego, który w tym czasie podpięty był do ładowarki.

Ustalono z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Przemyśla, że mężczyzna o rysopisie wskazanym przez pokrzywdzonego wsiadł o godz. 20:39, do pociągu relacji Przemyśl – Wrocław i odjechał w kierunku Jarosławia. O powyższym poinformowano funkcjonariuszy SOK - u  w Jarosławiu.

Sprawca w krótkim czasie został ujęty. 41-letniego mieszkańca Lubaczowa przekazano w ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, którzy następnie przewieźli go do Przemyśla. Teraz mieszkaniec Lubaczowa odpowie za kradzież.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE