Reklama

Prestiżowe godło „Teraz Polska” dla Euro-Eko z Mielca

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. (2) M. Badowska

Prestiżowe godło „Teraz Polska” dla Euro-Eko z Mielca - Zdjęcie główne

Firma Euro Eko z Mielca otrzymała wyróżnienie "Teraz Polska" | foto fot. (2) M. Badowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Paliwo alternatywne RDF to produkt mieleckiej firmy Euro-Eko nagrodzony godłem „Teraz Polska”. Wyjątkową statuetkę odebrał prezes spółki Radosław Swół podczas uroczystej Gali Jubileuszu 5-lecia G2A Arena w Jasionce.

Od 30 lat organizowany jest niekomercyjny Konkurs „Teraz Polska”, aby wyłonić  najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów. 

Teraz do elitarnego grona wyróżnionych marek dołączyło mieleckie Euro-Eko, nagrodzone zostało za swój produkt - paliwo alternatywne RDF. Spółka Euro-Eko wytwarza z odpadów stabilne paliwo alternatywne o parametrach węgla. Odbiorcami paliwa RDF mogą być np. cementownie i elektrownie, dla których RDF może stanowić substytut węgla kamiennego

 

- Nasza troska o środowisko ma namacalny wymiar w postaci naszego produktu – paliwa alternatywnego RDF dzięki któremu redukujemy emisję dwutlenku węgla do atmosfery, ograniczamy ilość odpadów, która trafiłaby na składowiska. Nasza troska o środowisko została doceniona - mówi prezes Euro-Eko Radosław Swół.

 

Uroczyste wręczenie statuetki „Teraz Polska” dla Euro-Eko odbyło się podczas Gali Jubileuszu 5-lecia centrum G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.  Prezes Radosław Swół odbierał gratulacje w obecności wielu gości z całego regionu, przede wszystkim przedsiębiorców i samorządowców. 

- Cieszymy się, że nasze podkarpackie firmy startują w konkursach i uzyskują wyróżnienia. To dobry sygnał, że się rozwijają i są rozpoznawalne na terenie naszego kraju, nie tylko na Podkarpaciu. Firma Euro-Eko funkcjonuje w obszarze odpadowym, który nabiera dzisiaj bardzo dużego znaczenia. Wszyscy chcemy mieszkać w czystym środowisku, nie chcemy zanieczyszczeń, bałaganu. Euro-Eko pracuje na rzecz środowiska i to wyróżnienie im się bardzo należy. Firma uzyskała tę nagrodę w ważnym momencie, gdy Specjalna Strefa Ekonomiczna w Mielcu świętuje 25-lecie istnienia i jest to także podkreślenie roli i znaczenia mieleckiej strefy ekonomicznej - powiedział marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl. 

 

- To wydarzenie szczególne dla nas. W tym roku oficjalnie świętujemy 20 lat istnienia naszej spółki. Dzisiaj należy podziękować wszystkim, którzy 20 lat pracowali na sukces produktu, ale też na sukces spółki. Każdy swoją cegiełkę dołożył do tego sukcesu - podkreślił Radosław Swół. 

Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym znakiem jakości i polskiego pochodzenia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy