Reklama

Prekursor - czyli konferencja inspiracji

Opublikowano:
Autor:

Prekursor - czyli konferencja inspiracji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy poniedziałek(10.04.) w Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się konferencja Prekursor, podczas której uczniowie mieleckich szkół średnich będą mieli szansę na spotkanie z autorytetami, inspirującymi ludźmi, którzy mogą im wskazać nieodkryte przez nich dotychczas ścieżki rozwoju.

Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Mielcu. Konferencja rozpoczyna się o godzinie 11:00. Młodzi jako pierwszego prelegenta usłyszą Kamila Cebulskiego, który opowie jak został milionerem w wieku 20 lat. Z pozostałych prelekcji uczniowie szkół średnich mogą dowiedzieć się między innymi o alternatywnych sposobach zarabiania, kreacji wizerunku, tworzeniu zespołu w oparciu o wspólną pasję i jak wykorzystać kulturę do realizacji własnych celów i marzeń.

Konferencja Prekursor jest to projekt realizowany przez mielecką młodzież w ramach programu „Zwolnieni z teorii”. Realizację tej inicjatywy motywują wynikami przeprowadzonych ankiet wśród uczniów szkół średnich, którzy w większości stwierdzili, że nie mają pomysłu na swoją przyszłość i chętnie przyjmą różnego rodzaju wskazówki od osób doświadczonych i odnoszących sukcesy w swoich dziedzinach. Sami organizatorzy uważają, że "w okresie, gdy młody człowiek mocno zastanawia się jakie kroki podjąć ku przyszłości, takie wsparcie jest nieocenione i może okazać się kluczowe dla właściwego wyboru własnej życiowej drogi” – mówi Michał Kozioł, kierownik zespołu projektowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE