Reklama

Pozazdrościli koledze drogiego telefonu. Napadli na niego w kominiarkach

Opublikowano:
Autor:

Pozazdrościli koledze drogiego telefonu. Napadli na niego w kominiarkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koledzy 16-latka z Tarnowa pozazdrościli mu drogiego telefonu komórkowego. Zaplanowali więc napaść na niego, by zdobyć telefon. . Skradzioną rzecz odzyskano, a winni poniosą konsekwencje prawne.

Młodzi tarnowianie spotkali się w piwnicy rodziców jednego z nich, cały czas siedząc z nosem w „komórkach”. Widząc u 16-latka drogi telefon dwóch młodych mężczyzn, w wieku 19 i 25 lat poprzez sms-y  uzgodnili, że napadną na niego, zabiorą cenny przedmiot, a pieniądze z jego sprzedaży podzielą między siebie.


Jeden z nich stanął na czatach, drugi pod pozorem kolegi do domu zwabił 16-latka w umówione miejsce. Dwóch namówionych na akcję napastników zamaskowanych w foliowy worek i kominiarkę na głowie, wyposażonych w zabrany z piwnicy pręt i drewnianą listwę, podbiegło do 16-latka.


Aby ukryć zmowę, kazali obu chłopakom położyć się twarzą do ziemi. Będący z nimi w zmowie chłopak zrobił, co kazali, ale właściciel tego droższego (wartego 1600 złotych) telefonu, nie był chętny oddać komórki. Dostał więc po głowie, a sprawcy zanim uciekli zabrali mu telefon i portfel.


Rodzice okradzionego 16-latka zgłosili napaść policjantom z komisariatu Tarnów-Centrum, Ci  zdemaskowali cały spisek i zatrzymali czwórkę znajomych. Odzyskali również telefon z portfelem.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE