Reklama

Pożar zniszczył gospodarstwo. Sąsiedzi okazali wielkie serce

Opublikowano:
Autor:

Pożar zniszczył gospodarstwo. Sąsiedzi okazali wielkie serce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 27 września w Glinach Małych (gm. Borowa) wybuchł pożar, który odebrał dorobek życia Marii i Henrykowi Maj. W płomieniach stanęła ich stodoła, w której znajdowały się sprzęty rolnicze, samochód, przyczepka i wiele innych cennych rzeczy potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa. Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka, z której pieniądze trafią do państwa Majów. Pomogą im w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy.

O tej sprawie pisaliśmy już TUTAJa link do zbiórki można znaleźć TUTAJ

Nie jest to jednak jedyna inicjatywa, która ma za zadanie pomóc państwu Majom. Delegacje mieszkańców Glin Małych odwiedziły domy w tej wsi i zebrały prawie 20 tysięcy złotych!

Drodzy mieszkańcy, jako Sołtys kolejny raz jestem dumna z wszystkich, którzy z tak ogromnym sercem włączyli się w pomoc materialną dla rodziny Majów, która w pożarze straciła dobytek swojego życia. W ostatnich dniach przez naszą wieś przeszły delegacje, które w sumie uzbierały 19 790 złotych! Jest to kwota, która choć w małym stopniu przyczyni się do odbudowy gospodarstwa. Dziękuję również rodzinom z Powiśla i Sadkowej Góry, które też przyłączyły się do zbiórki. Pieniążki zostały przekazane rodzinie. Chcę poinformować że lista jest wciąż otwarta, a osoby, które nie zastaliśmy w domach, mogą ciągle wpłacać. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję. Pokazaliśmy, że jesteśmy wielcy! - napisała na swoim profilu na Facebooku Lucyna Mieszkowska, sołtyska Glin Małych. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE