Reklama

Powstaną kolejne zbiorniki retencyjne w mieście

Opublikowano:
Autor:

Powstaną kolejne zbiorniki retencyjne w mieście  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak już wcześniej informowaliśmy przy ulicy Solskiego i Kusocińskiego trwają prace budowy zbiorników retencyjnych dla miasta Mielca. Magistrat rozstrzygnął własnie drugi etap tych prac. Nowe zbiorniki powstaną w bliskiej odległości od Hotelu Polskiego.

Komisja przetargowa, na podstawie analizy trzech złożonych ofert wybrała firmę Santex, która za cenę 6 849 130,96 zł zobowiązała się wybudować zbiorniki retencyjne w pobliżu Hotelu Polskiego w Mielcu. Umowa w sprawie przedmiotowego zamówienia może zostać zawarta po upływnie10 dni od dnia przesłania do wykonawców zawiadomienie o wyniku postępowania. Przypomnijmy, że będzie to drugi etap budowy zbiorników retencyjnych. Prace trwają już pomiędzy ulicami Solskiego i Kusocińskiego.

Łączny koszt projektu pn. „Budowa układów retencji wód opadowych i roztopowych na terenie Gminy Miejskiej Mielec” wynosi 29 192 865,52 zł z czego 20 173 506,45 złotych stanowi dofinansowanie jakie Gmina Miejska Mielec otrzymała w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020; Działanie 2.1 Adaptacja do zmian klimatu wraz z zabezpieczeniem i zwiększeniem odporności na klęski żywiołowe, w szczególności katastrofy naturalne oraz monitoring środowiska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE