Reklama

Powstają place zabaw i siłownie

Opublikowano:
Autor:

Powstają place zabaw i siłownie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu powstają place zabaw i siłownie zewnętrzne. Mają być gotowe do końca sierpnia. Gmina zapłaci za nie 178 tys. zł. Wykonawcą jest Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru z Rzeszowa.

Przy szkołach podstawowych w Dąbrówce Wisłockiej i Zdziarcu, gdzie powstają place zabaw, zamontowane zostaną: huśtawka wahadłowa, karuzela, zestaw zabawowy, huśtawka wagowa, zabawka na sprężynie i piaskownica drewniana. Koszt tej inwestycji to blisko 120 tys. zł.

- Dzięki temu od września we wszystkich miejscowościach będziemy mieli place zabaw dla dzieci. W przyszłości będziemy musieli pomyśleć jeszcze o remoncie placów w Pniu i Dulczy Małej, bo wymagają one poprawy – mówi burmistrz Józef Rybiński.

Z kolei siłownie zewnętrzne ze sprzętem rehabilitacyjnym wykonywane są w Dąbrówce Wisłockiej, Podborzu i Zdziarcu. W każdej z tych miejscowości zamontowane zostaną: ławeczka, drabinka, bioderka, nordic walking, przeciągacz - wypychacz, motyl i schodek. Koszt tej inwestycji to 58 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE