Reklama

Powiat mielecki wybiera swoje logo. 3 propozycje przechodzą do finału

Opublikowano:
Autor:

Powiat mielecki wybiera swoje logo. 3 propozycje przechodzą do finału - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Samorząd powiatu mieleckiego postanowił stworzyć własne logo. Na ogłoszony przez starostwo otwarty konkurs wpłynęło 14 prac. Komisja po pierwszym spotkaniu nie wskazała zwycięzcy. Do finału przeszły 3 propozycje.

Komisja powołana przez starostę mieleckiego Stanisława Lonczaka obradowała nad wyborem logo oraz projektu produktu turystycznego dla samorządu Powiatu Mieleckiego.

Konkurs skierowany przede wszystkim do grafików komputerowych, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym trwał od połowy lipca do 18 września. Jego celem było zaprojektowanie logo powiatu obejmującego rysunek (symbol inny niż herb powiatu), tożsamego z obowiązującym hasłem promocyjnym powiatu mieleckiego tj. „Dzień dobry” oraz przygotowanie propozycji produktu turystycznego.


W ramach konkursu do organizatora wpłynęło łącznie 14 prac.

W piątek, 2 października, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego, odbyło się posiedzenie komisji powołanej przez starostę Stanisława Lonczaka. W jej skład weszli radni powiatowi: Jacek Tejchma (przewodniczący komisji) i Maria Orłowska, pracownicy Biura Promocji i Informacji starostwa powiatowego, przedstawiciele nauczycieli i uczniów z klasy o profilu technik reklamy (Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu) oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Członkowie komisji, po przeprowadzonych obradach, nie wskazali zwycięzcy konkursu. Wyłonione zostały natomiast trzy prace finałowe. Ich autorzy zostaną poinformowani o uczestnictwie w ścisłym finale, a ostateczna decyzja o wyborze logo zapadnie podczas kolejnego posiedzenia komisji. 

Nagrodą w konkursie jest 2000 zł. 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE