Reklama

Poremontowe dziury

Opublikowano:
Autor:

Poremontowe dziury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie minął miesiąc od zakończenia długo oczekiwanego remontu placu AK, jak pojawiły się pierwsze usterki. Ekipa remontowa ponownie musiała ściągnąć płytki w jednym miejscu, odkrywając dużą dziurę w ziemi.

Każdy, kto przeciera oczy ze zdziwienia, widząc dziurę w placu, która pojawiła się niedługo po zakończeniu jego długiego remontu, niech przygotuje się na kolejne niespodzianki. W trakcie odbioru inwestor, którym jest Urząd Miejski w Mielcu, zauważył szereg niedociągnięć. Jednym z nich był problem ze studzienką. Wykonawca musiał więc ściągnąć płytki w jednym miejscu, aby naprawić znajdującą się pod nimi usterkę. Jak się dowiedzieliśmy, podobnych niedoróbek, które mają zostać wkrótce naprawione, jest więcej.

Remont rozpoczął się w marcu 2017 roku. Przez pół roku ekipa remontowa naprawiła i wymieniła częściową nawierzchnię placu, a także fontanny. Słynne kamienne instalacje, tzw. monolity, popularnie nazywane szubienicami, zyskały nowy, szklany wygląd i oświetlenie. Wszystkie prace wykonała firma Budimex.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE