Reklama

Pomóżmy małej Gabrysi

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy małej Gabrysi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Tyle w nas dobrego, ile pozostawimy w sercach innych ludzi” – tymi słowami zachęcamy do udziału w akcji zbiórki pieniędzy na rzecz chorej Gabrysi.

11 września podczas Gminnego Święta Ziemniaka w Padwi Narodowej (SPRAWDŹ PROGRAM TUTAJ) każdy będzie mógł wesprzeć finansowo małą Gabrysię, która zmaga się z wieloma schorzeniami. W tym celu zostanie przygotowane specjalne, oznaczone miejsce, gdzie będzie można wspomóc Gabrysię „każdą złotówką”. W zamian każdego darczyńcę organizatorzy poczęstują słodkim ciastem.
     
Gabrysia ma 4 latka i mieszka w Padwi Narodowej. Wraz z jej rozwojem lekarze kolejno diagnozowali poszczególne choroby – wodogłowie, porażenie mózgowe, uszkodzenie wzroku i padaczka lekooporna. Dziewczynka potrzebuje nie tylko nieustannej fachowej opieki medycznej, ale również wzmożonej i wielokierunkowej terapii i rehabilitacji.

Gabrysia codziennie po kilka godzin pracuje z rehabilitantką, jednakże pracę tę (efekty rehabilitacji) udaremniają liczne ataki epileptyczne, które bezlitośnie osłabiają i wycieńczają ten mały organizm.

Jedynym ratunkiem, by pozbyć się wyniszczającej padaczki, jest bardzo kosztowna operacja, która może odbyć się w Niemczech, a jej koszt to nawet 16 tys. euro. Kwota ta przerasta możliwości finansowe rodziny dziewczynki.

Otwórzmy zatem serca na potrzeby chorego dziecka, pomóżmy małej Gabrysi, która walczy o lepsze życie – życie bez bólu i cierpienia.

O pomoc i wsparcie dla Gabrysi prosi również wójt gminy Padew Narodowa, który od lat obejmuje patronatem podobne akcje charytatywne na rzecz potrzebujących z terenu gminy.       

To tak niewiele, a tak dużo znaczy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE