Reklama

Pomoc w formie mieszkań chronionych

Opublikowano:
Autor:

Pomoc w formie mieszkań chronionych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek (12 września) w mieszkaniach chronionych przy ul. Mickiewicza 13 w Mielcu miał miejsce „Dzień Otwartych Drzwi”.

Sześć mieszkań chronionych, w których jest 25 miejsc, funkcjonuje w Mielcu w ramach projektu pt. „Tworzenie miejsc pobytu w nowo powstałych mieszkaniach chronionych na terenie Gminy Miejskiej Mielec”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia mieszkań chronionych i rozmowy z osobami, które obecnie w nich przebywają. Zostali zapoznani z zasadami rekrutacji do udziału w projekcie oraz formami wsparcia, którymi są objęte osoby uczestniczące w projekcie.

Osoby zainteresowane skorzystaniem ze wsparcia w mieszkaniach chronionych mogą kontaktować się osobiście lub telefonicznie z pracownikami socjalnymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu pod nr tel. 17-787-56-00, pracownikami socjalnymi mieszkań chronionych pod nr tel. 515-682-764 lub koordynatorem projektu pod nr tel. 17-787-57-61.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE