Reklama

Pomoc się urzeczywistnia!

Opublikowano:
Autor:

Pomoc się urzeczywistnia! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O Józefie Mrozik z Łysakówka pisaliśmy już w sierpniu i we wrześniu. Przypomnijmy, że bohaterka naszych reportaży straciła wzrok w 2013 roku w wyniku usunięcia z mózgu nowotworu złośliwego – glejaka wielopostaciowego. Konsekwencją utraty wzroku była również utrata pracy. W dodatku ZUS nie przyznał chorej specjalnej renty.

Czteroosobową rodzinę utrzymuje mąż pani Józefy. Ale pieniędzy brakuje na wszystko – zwłaszcza że miesięczny koszt podstawowych leków dla chorej gospodyni to prawie 500 zł. Od czego są jednak nasi wspaniali czytelnicy, na których zawsze można liczyć.

Nie przechodzą oni obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. Wielkim marzeniem całej rodziny była wymiana starego dachu, który był pokryty bardzo szkodliwym i rakotwórczym eternitem. A, że marzenia się spełniają – informujemy, że nowy dach już jest! Nowa brązowa blachodachówka wraz z kompleksową obróbką i systemem rynnowym jest już zamontowana na budynku. Fundatorem pełnej wymiany dachu była firma działająca w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu.

Więcej w 44 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE