Reklama

Policjant nie wyhamował! - Znamy szczegóły wczorajszego wypadku

Opublikowano:
Autor:

Policjant nie wyhamował! - Znamy szczegóły wczorajszego wypadku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant jadący radiowozem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w inne pojazdy.

W poniedziałek, 19 listopada, przed godziną 7 rano, na obwodnicy Mielca (na moście nad Wisłoką) w Gawłuszowicach radiowóz policyjny zderzył się z dwoma innymi pojazdami: dacią i passatem.

Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez policjanta kierującego radiowozem. Funkcjonariusz został ukarany mandatem. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, 5 osób znajdowało się poza pojazdami.

W karetce ratunkowej opatrywana była jedna osoba z dacii. Jej obrażenia okazały się jednak niegroźne, dlatego zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja. Samochody przez dłuższy czas blokowały drogę. Na obwodnicy stworzył się gigantyczny korek. Jak się dowiadujemy, w miejscu, w którym doszło do stłuczki, było bardzo ślisko. - Nie dziwię się, że doszło do tej stłuczki. Gdy jechałem tamtędy wcześnie rano, była szklanka na drodze - mówi kierowca samochodu ciężarowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE