Reklama

Policjanci ruszają z akcją "Bezpieczna droga do szkoły"

Opublikowano:
Autor:

Policjanci ruszają z akcją "Bezpieczna droga do szkoły"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od początku września mieleccy policjanci prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjanci wydziału prewencji oraz ruchu drogowego dbają o bezpieczeństwo w okolicy szkół oraz przedszkoli na terenie miasta i całego powiatu mieleckiego.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie podróży do szkoły, to główne zadanie policjantów wydziału ruchu drogowego w pierwszych tygodniach września. Funkcjonariusze prowadząc wzmożone kontrole drogowe w okolicach szkół, zwracają szczególną uwagę na sposób poruszania się kierowców, jak również zwracają uwagę na sposób przewożenia dzieci w samochodach.

Policjanci wydziału prewencji mieleckiej jednostki Policji odwiedzają przedszkolaków i uczniów pierwszych klasach szkół podstawowych. Podczas spotkań policjanci przypominają najmłodszym o tym, jak bezpiecznie dojść do szkoły oraz jak zadbać o własne bezpieczeństwo w domu oraz podczas zabaw z rówieśnikami.

Dotychczas policjanci, zajmujący się profilaktyką społeczną, odbyli już kilkadziesiąt takich spotkań na terenie miasta i powiatu. Funkcjonariusze starają się, aby prelekcje dla dzieci były ciekawe i urozmaicone. Ze względu na duże zainteresowanie profilaktyką, policjanci będą kontynuować spotkania przez najbliższe kilka tygodni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE