Reklama

Podkarpacie. Poszukiwana staruszka odnalazła się w polach. Nie żyła

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Poszukiwana staruszka odnalazła się w polach. Nie żyła - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 84-letnia kobieta wyszła z domu popołudniu, a kiedy nie powróciła, jej rodzina zgłosiła zaginięcie. W jej poszukiwania zaangażowało się kilkadziesiąt osób. Niestety, w poniedziałek jej ciało odnaleźli policjanci oraz strażacy.

W minioną środę, policjanci z komisariatu w Radymnie (pow. jarosławski) zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Zaginiona kobieta wyszła z domu około godz. 17 i nie wróciła, nie skontaktowała się także z rodziną. Ze względu na stan zdrowia, wymagała ona pomocy innych osób. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana w okolicy miejsca swojego zamieszkania.

Policjanci wspólnie ze strażakami, ratownikami z psami, funkcjonariuszami Straży Granicznej z przejścia granicznego w Korczowej oraz Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony placówek medycznych, DPS-ów, pustostanów oraz okolicznych miejscowości. W działaniach prowadzonych przez pięć dni zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

W poniedziałek 24 sierpnia, przed godz. 10, policjanci i strażacy, na polach uprawnych odnaleźli ciało zaginionej 84-latki.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE