Reklama

Podatki i opłaty za śmiecie w gminie Przecław w przyszłym roku nie wzrosną

Opublikowano:
Autor:

Podatki i opłaty za śmiecie w gminie Przecław w przyszłym roku nie wzrosną - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Miejska w Przecławiu utrzymała na dotychczasowym poziomie stawki podatku od nieruchomości, podatku rolnego i od środków transportowych.

Ponadto rozstrzygnięty przetarg na „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przecław w 2022 r.” pozwala na utrzymanie stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na poziomie cen z roku 2021.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy odbiorca śmieci w gminie Gawłuszowice. Kto wygrał przetarg?

Zwiększono za to zakres świadczonych usług. Odbiór odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon w formie „wystawek” bezpośrednio od właścicieli nieruchomości nastąpi dwukrotnie w ciągu 2022 roku w miesiącach:

  • kwiecień -maj
  • wrzesień -październik
Częstotliwość odbioru pozostałych frakcji odpadów pozostaje bez zmian. Ponadto wzrasta roczny limit odpadów remontowo -budowlanych, które można będzie oddać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Wolności 171, Mielec) ze 120 l do 100 kg dla gospodarstwa domowego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy