Reklama

Pielgrzymi Grupy 16 dziękują za duchowe wsparcie

Opublikowano:
Autor:

 Pielgrzymi Grupy 16 dziękują za duchowe wsparcie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek, 25 sierpnia na Jasną Górę dotarli pielgrzymi XXXV Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Zapewne dla wielu z nich nie było to łatwe dziewięć dni, ale na pewno owocne i pełne Bożej obecności. Wśród mieleckich grup pielgrzymkowych – Grupa XVI Św. Szymona, licząca około 130 pielgrzymów, oprócz swoich intencji przed Oblicze Matki Boskiej Częstochowskiej zaniosła ponad 70 próśb Pielgrzymów Duchownych.

Duchowe Pielgrzymowanie przyciąga co roku coraz więcej wiernych. Dla wielu znaczy ono bardzo dużo. Z wielu powodów nie mogą oni wybrać się na pielgrzymi szlak fizycznie, ale pozostają na nim duchowo. Poprzez modlitwę, odmawianie różańca, jałmużnę, post – wspierają pozostałych uczestników pielgrzymki. Nawet krótka rozmowa z Panem Bogiem z prośbą o siłę, spokój serca i wytrwałość dla pielgrzymów sprawia, że idzie im się lżej, bo ktoś wstawia się za nimi u samego Taty. Grupa Szymona może jedynie odpłacić się tym samym i podziękować Duchowym Pielgrzymom za ich wsparcie i łączenie się w pielgrzymowaniu.

Warto więc w tym miejscu złożyć podziękowania na ręce wszystkich Duchowych Pielgrzymów, a także osób, które wspierały pielgrzymów w nieco innym sposób. Podziękowania należą się tutaj przede wszystkim – księdzu Przewodnikowi Stanisławowi Olszakowi oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pracy grupy pielgrzymkowej, a także firmom Reg-Benz, Dom-Trans, Targum, Zespołowi Szkół nr 2 w Mielcu oraz Panu Robertowi Kokoszce. Obok podziękowań za wsparcie materialne – wyrazy uznania należą się także wszystkim, którzy wspierali nas cieleśnie i dbali o nasze wyżywienie i aby nikt nie szedł głodny… tak więc pełni wiary mamy nadzieję, że nikt z pielgrzymów nie upadł przed Obliczem Najjaśniejszej Maryi Panny spragniony, zaniedbany i obolały, przede wszystkim duchowo. Wierzymy, że Piesza Pielgrzymka Tarnowska daje spokój, radość i miłość wszystkim pielgrzymom i  sprawia, że pielgrzymka naszego życia staje się wyborem jaki jest zgodny z wolą Pana Boga, a każdy, kto zaniósł do Matki Boskiej Częstochowskiej własną skrzynkę z intencjami, wie, że znalazła się ona w odpowiednich dłoniach i najpiękniejszym miejscu jakim jest Serce Maryi Panny.


W imieniu wszystkich pielgrzymów Grupy Św. Szymona – dziękujemy wszystkim za wsparcie, szczególnie to modlitewne, które zawsze dociera do nas i do naszych serc. Najszczersze i największe podziękowania należą się jednak Panu Bogu, który pozwolił nam dotrzeć przed Obraz Jego Matki i schować się w Jej ramionach blisko Jej Serca, które pragnie jedynie naszego szczęścia i miłości. Dziękujemy i pamiętamy, że „nie mądrość świata tego, lecz Pana ukrzyżowanego głosimy aż przyjdzie znów…”. Serdeczne – Bóg zapłać. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE