Reklama

Piąta szkoła w powiecie mieleckim przechodzi na zdalne nauczanie

Opublikowano:
Autor:

Piąta szkoła w powiecie mieleckim przechodzi na zdalne nauczanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czerminie zawiesił funkcjonowanie szkoły w formie stacjonarnej. Powodem jest aktualna sytuacja epidemiologiczna powodująca zagrożenie zdrowia dzieci i uczniów. Decyzja o zawieszeniu zajęć zapadła po uzyskania zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu. To już piąta placówka w naszym powiecie, która zmienia swoje funkcjonowanie przez koronawirusa.

- Po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu oraz po uzyskaniu zgody organu prowadzącego, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czerminie zarządza zawieszenie zajęć w Szkole Podstawowej i Przedszkolu Publicznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czerminie w okresie od 28 września do 2 października - czytamy w komunikacie szkolnym.


 W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania przedszkola i szkoły będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Już w poniedziałek decyzją dyrekcji szkoły w placówce obowiązywał dodatkowy dzień wolny od zajęć.


- W związku z niejasną sytuacją epidemiczną na terenie placówki ustalam dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w dniu 28 września (poniedziałek) - głosił komunikat dyrekcji szkoły.

 


Wcześniej w powiecie mieleckim swoją stacjonarną działalność zawiesiły Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych, Zespół Szkół w Jaślanach oraz Szkoła Podstawowa w Otałęży. Na hybrydowe nauczanie przeszła także Szkoła Podstawowa w Borowej. O tym pisaliśmy TUTAJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE