Reklama

Pewna siebie - bezpieczna

Opublikowano:
Autor:

Pewna siebie - bezpieczna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyła druga edycja warsztatów samoobrony dla kobiet "PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA". Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. W pierwszych kilku dniach po zamieszczeniu informacji o warsztatach na dwie kolejne edycje zapisało się ponad 100 pań z miasta i powiatu.

W środę, 17 maja, uczestniczki I edycji spotkały się z organizatorami warsztatów, aby odebrać certyfikaty świadczące o ukończeniu kursu samoobrony.

Także wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja warsztatów dla 60 nowych uczestniczek. Spotkania odbywać się będą od 17 maja do 28 czerwca w każdą środę, w auli Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Łąkowej w Mielcu, w godzinach od 18 do 20. O szczegółach dotyczących najbliższego spotkania uczestniczki zostaną poinformowane telefonicznie przez organizatorów.

Warsztaty są bezpłatne, a spotkania obejmują zajęcia z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Prowadzone są wspólnie przez mielecką jednostkę policji, prezydenta oraz starostę.  Na razie nie są prowadzone zapisy na kolejną edycję warsztatów. Będziemy o nich informować. Wszelkie informacje na temat kursu samoobrony można również uzyskać pod nr. telefonu 510 997 528.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE