Reklama

Parking na wyłączność dla dwóch mieleckich instytucji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie:

Parking na wyłączność dla dwóch mieleckich instytucji - Zdjęcie główne

Starostwo poparło interpelację radnego Stanisława Kagana w sprawie budowy oddzielnych parkingów dla Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Mielcu. | foto AŁ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stanisław Kagan, radny powiatu mieleckiego zwrócił się w interpelacji do starosty powiatu mieleckiego z prośbą o zaplanowanie w budżecie powiatu na 2022 rok funduszy na budowę osobnego parkingu, który służyłby Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej w Mielcu oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Mielcu.

Jak uzasadnia radny, obydwie służby mają do czynienia z biologicznymi materiałami chorobotwórczymi o wysokim stopniu zakażenia. Dlatego troska o warunki pracy tych służb i bezpieczeństwo zdrowotne z tym związane jest bardzo ważne dla naszego powiatu. Na dzień dzisiejszy zmagamy się z wirusem COVID-19 oraz z afrykańskim pomorem świń (ASF).

- W odpowiedzi na Pana interpelację odnośnie zaplanowania w budżecie powiatu na rok 2022 środków finansowych na budowę osobnego parkingu przy budynku mieszczącego Państwową Inspekcję Weterynaryjną oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, informuję, iż Wydział Inwestycji, Funduszy i Gospodarki Nieruchomościami przy planowaniu budżetu na inwestycje w roku 2022 uwzględni przedmiotową budowę parkingu. Jednocześnie wystąpiliśmy z pismem do PSSE i PIW w sprawie partycypowania w kosztach budowy przedmiotowego parkingu - brzmi odpowiedź podpisana przez mieleckiego starostę Stanisława Lonczaka.

Wydaje się, że interpelacja okaże się skuteczna. Aby tak się stało, potrzebna jest współpraca, również finansowa, samorządu powiatowego ze służbami, które chciałyby mieć osobne miejsca parkingowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy