Reklama

Park Naukowo Technologiczny "Aeropolis" w Jasionce ma nowego dyrektora...z Mielca

Opublikowano:
Autor:

Park Naukowo Technologiczny "Aeropolis" w Jasionce ma nowego dyrektora...z Mielca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od października br. stanowisko dyrektora PPNT „Aeropolis” objął Tadeusz Siemek. Do tej pory przez ponad 20 lat pełnił kierownicze funkcje w urzędzie miejskim. Był wiceprezydentem Mielca za kadencji prezydenckiej śp. Daniela Kozdęby.

Tadeusz Siemek ma 58 lat i pochodzi z Mielca. Od listopada 2019 r. pracował jako konsultant RARR S.A. Przez ponad 20 lat pełnił kierownicze funkcje w Urzędzie Miejskim w Mielcu (naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, główny inżynier miasta – naczelnik Wydziału Inżynierii Miejskiej, zastępca prezydenta Mielca, naczelnik Wydziału Inwestycji).

Wcześniej pracował w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Mielec” w Mielcu (mistrz, technolog, kierownik Wydziału Budownictwa), prowadził również działalność gospodarczą – był współwłaścicielem firmy budowlanej i właścicielem firmy projektowej. Posiada wykształcenie wyższe techniczne, tytuł mgr inż. budownictwa (specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie) uzyskał na Wydziale Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu renowacji obiektów budowlanych. 

W maju 2019 roku Tadeusz Siemek odszedł z mieleckiego magistratu. Przeszedł do Gminy Borowa, gdzie pełnił funkcję sekretarza. Od października kieruje Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym, który znajduje się w Jasionce k. Rzeszowa, tuż obok lotniska. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE