Reklama

Niebezpieczny wypadek na Hali Targowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Niebezpieczny wypadek na Hali Targowej - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Mój rynek" przy ul. Wolności w Mielcu, czyli tak zwana Hala Targowa, w zeszłym roku została gruntowanie wyremontowana. Powstały m.in: zadaszone stanowiska handlowe i nowa nawierzchnia utwardzona z kostki brukowej, oświetlenie, przyłącz do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektroenergetycznej. Czy jednak na Hali Targowej jest bezpiecznie? Są co do tego duże wątpliwości.

Trwające sześć miesięcy prace remontowe na mieleckiej Hali Targowej rozpoczęły się od robót rozbiórkowych, zdemontowane zostały istniejące stragany, zerwana została będąca w bardzo złym stanie nawierzchnia z płytek chodnikowych.

Stoiska handlowe posiadają oświetlenie w technologii led, zostały zamontowane trzy punkty poboru wody. Poszerzona została także droga wewnętrzna znajdująca się na terenie targowiska.

Targowisko miało być też w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Czy jest jednak w pełni bezpieczne?

Radny Miejski, Jarosław Szczerba, zrelacjonował na swoim profilu na Facebooku zdarzenie, do którego doszło w tym tygodniu na Hali Targowej. Poszkodowana został starsza kobieta.

- Od wielu miesięcy sygnalizuję wiele błędów inwestycyjnych, jakie tu poczyniono - mówił radny. - W dniu dzisiejszym doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Starsza kobieta robiąca zakupy przewróciła się na rynnach odprowadzających wodę deszczową w ciągach pieszych. Sygnalizowałem już kilka miesięcy temu, że dochodzi tu do wielu, bardzo niebezpiecznych zdarzeń. do złamań, otarć. Dzisiaj starsza pani przewróciła się i złamała nos, była potrzebna pomoc pogotowia ratunkowego

W tym miejscu chciałem zdać pytanie: kto w końcu w Urzędzie weźmie sprawy w swoje ręce i zmieni te wszystkie błędy architektoniczne, które zostały tu stworzone? Mam nadzieję, że w jak najszybszym czasie te błędy zostaną naprawione i ludzie będą mogli bezpiecznie kupować towar na Hali Targowej - podkreślił radny Szczerba.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy