Reklama

Pali się samochód!

Opublikowano:
Autor:

Pali się samochód! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pali się opel astra - taką informację otrzymali strażacy 25 stycznia zaraz po godzinie 13.00. Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy straży pożarnej.

Samochód znajdujący się obok palącego się pojazdu również uległ uszkodzeniu. Ewakuowano z niego pasażerów, w wyniku pożaru nadpalony został lewy przód oraz bok audi. Natomiast szkody odnotowane w palącym się pojeździe to cały przód oraz pęknięta szyba boczna. Przyczyna zapalenia się pojazdu nie została ustalona. Szacowane straty to 7 tysięcy złotych.

Potrącony 14-latek
W tym samym dniu po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Ducha Świętego doszło do potrącenia na pasach pieszego. Na miejsce udały się dwa zastępy JRG. W wyniku potracenia przez samochód osobowy marki Fiat Seicento ucierpiał 14-latek. Po przybyciu na miejsce strażacy zablokowali pas ruchu oraz udzielili pomocy poszkodowanemu. Do przyjazdu pogotowia ratunkowego zajęli się chłopcem, któremu założono kołnierz ochronny. Straty oszacowano na 1000 złotych; w wyniku uderzenia doszło do pęknięcia przedniej szyby w fiacie.

Pożar więźby dachowej
W domu jednorodzinnym 25 stycznia po godzinie 19.00 doszło do pożaru. Na miejsce przybyły dwa zastępy PSP. Przypuszczalną przyczyną było zapalenie się konstrukcji od nieszczelnego komina. Paliło się poddasze nieużytkowe i część konstrukcji dachowej. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozebrali częściowo nadpaloną konstrukcję. Następnie zajęli się oddymianiem pomieszczeń budynku.

Informacje przekazał bryg. Marek Matubowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP Mielec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE