Reklama

Pałac Oborskich na Dzień Mamy

Opublikowano:
Autor:

Pałac Oborskich na Dzień Mamy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Regionalne SCK w Mielcu przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich mam z okazji przypadającego na najbliższy piątek Dzień Matki.

Panie mogą w ten dzień zwiedzać bezpłatnie wszystkie wystawy w Pałacyku, jeśli będą miały ze sobą zdjęcie swojego dziecka i okażą je w kasie Muzeum. Na wszystkich zwiedzających będą czekać też drobne słodkości dla osłodzenia wyjątkowego dnia. Nie zabraknie też monidła z Rodziną Oborskich, która pozwoli wcielić się na zdjęciach w dawnych mieszkańców mieleckiego Pałacyku.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej przez Muzeum. Zapraszamy do przyjścia do Pałacyku, na ul. Legionów 73 i wykonania zdjęcia z przygotowanym hasłem: KAŻDA MAMA JEST NAJLEPSZA. Zabawa trwa do piątku – 26 maja włącznie w godzinach pracy muzeum. Wszystkie zdjęcia zostają opublikowane na oficjalnym koncie Pałacyku Oborskich na portalu facebook. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w świętowanie wyjątkowego dnia wszystkich mam.

Pracownicy muzeum już włączyli się w [KLIKNIJ] akcję.

Przypominamy, że w Muzeum Regionalnym można obecnie zwiedzać wystawy: Archeologiczna autostrada. Wykopaliska przy wielkich inwestycjach drogowych pod Krakowem, Z historii Mielca .Ludzie, wydarzenia, tożsamość oraz ekspozycję obrazów Stanisława Mityka. Obrazy S. Mityka można podziwiać w Pałacyku jedynie do najbliższego poniedziałku – 29 maja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE