Reklama

Pająki na wyciągnięcie ręki

Opublikowano:
Autor:

Pająki na wyciągnięcie ręki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do niedzieli w Połańcu mamy możliwość obejrzenia wyjątkową wystawę „Fascynujący Świat Pająków i Skorpionów”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku europejskim. Wystawa jest okazją, aby przenieść się w tropikalny świat oraz pozwoli obalić stereotypy i przekonać się, że pająki stanowią bardzo pożyteczną dla środowiska grupę zwierząt.

Żywe pająki i skorpiony na wyciągnięcie ręki .....  Firma „ARANEUS” i Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zapraszają do obejrzenia fascynującej wystawy ponad 40 żywych okazów pajęczaków.Wśród nich jeden z najniebezpieczniejszych pająków świata – (Latrodectus hasselti), jeden z największych gatunków ptasznika (Theraphosa stirmi), a także liczne skorpiony.
Wystawa czynna jest do 07 kwietnia w godz. 10:00 do 18:00.
Ceny biletów:
normalny: 15 zł,
ulgowy: 10 zł,
rodzinny: 40 zł (2+2), do 4 lat - wejście gratis
grupa szkolna: 5 zł od ucznia,
Czas zwiedzania dla grup zorganizowanych to około 1 godziny. Wejścia dla grup zorganizowanych po wcześniejszej rezerwacji terminu. Rezerwacja pod numerem tel. 158650917 wew. 13 lub osobiście w pokoju Organizacja Imprez Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zwiedzający wystawę będą mieli możliwość fotografowania i filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewnią oglądającym bezpieczeństwo.Najbardziej łagodne ptaszniki będą w ciągu dnia wyciągane o pełnych godzinach, a odwiedzający będą mieli możliwość wzięcia ich do ręki. 
Zainteresowani mogą również dowiedzieć się wielu ciekawostek ze świata pajęczaków od ich opiekuna.
Wystawa ma cel edukacyjny. Pozwala zgłębić wiedzę o tych niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, dosyć rzadko spotykane w codziennym życiu. Bliski kontakt z żywymi okazami to także sposób na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE