Reklama

Ognisko koronowirusa w jednym z zakładów fryzjerskich w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Ognisko koronowirusa w jednym z zakładów fryzjerskich w Mielcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości U fryzjerki pracującej w jednym z zakładów fryzjerskich w Mielcu wykryto zakażenie koronawirusem. Trwa dochodzenie epidemiologiczne i wszystko wskazuje na to, że zakład ten zostanie zamknięty.

O wykryciu koronawirusa u fryzjerki jednego z zakładów fryzjerskich poinformował nas czytelnik naszego portalu.  Stwierdził, że część personelu  i klientów tego zakładu poddana została kwarantannie, choć zakład jest dalej czynny co może zagrażać jego klientom.

Sygnał ten sprawdziliśmy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mielcu.

- Jest potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem u  pracownicy jednego  z zakładów fryzjerskim w Mielcu  – potwierdził nam Grzegorz Burek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu. - Jest to świeża sprawa z wczorajszego popołudnia. Ognisko to jest w trakcje opracowywania, prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne, a wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażoną pracownicą zakładu fryzjerskiego są izolowane.

Jak dodał inspektor Grzegorz Burek mielecki sanepid stara się dotrzeć do wszystkich klientów tego zakładu i wszystko wskazuje na to, że  zostanie on  zamknięty.  

-Na podstawie zebranego  do tej pory materiału będziemy dążyć do wydania  decyzji o zamknięcie tego zakładu tak, żeby nie było żadnego niebezpieczeństwa dla jego klientów – zaznaczył.


CZYTAJ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE