reklama

Odszedł wieloletni radny i społecznik

Opublikowano:
Autor:

Odszedł wieloletni radny i społecznik - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościZmarł Zbigniew Chrobry, wieloletni działacz społeczny oraz samorządowiec związany z gminą Wadowice Górne. Swoją aktywność na rzecz lokalnej społeczności najmocniej zaznaczył w latach 1994–1998, kiedy to sprawował mandat radnego Rady Gminy Wadowice Górne, reprezentując w niej bezpośrednio sołectwo Grzybów.
reklama

 W tym samym czasie wchodził również w skład Zarządu Gminy Wadowice Górne, biorąc czynny udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dla całego regionu.

Po zakończeniu kadencji w radzie nie zaprzestał pracy na rzecz mieszkańców. Przez kolejne lata stale angażował się w sprawy swojej rodzinnej miejscowości, a do ostatnich chwil życia pozostawał aktywnym członkiem Rady Sołeckiej wsi Grzybów. Współpracownicy zapamiętają Go jako osobę życzliwą, odpowiedzialną i zawsze gotową do bezinteresownego działania na rzecz dobra wspólnego.

Oficjalne i pełne szacunku pożegnanie opublikowali przedstawiciele lokalnych władz. Szczere wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia dla Rodziny, bliskich i wszystkich pogrążonych w żałobie złożyli Przewodniczący Rady Gminy Wadowice Górne Krzysztof Maciejak oraz Wójt Gminy Michał Deptuła.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo