Reklama

Odpowie za uprawę konopi, narkotyki i amunicję

Opublikowano:
Autor:

Odpowie za uprawę konopi, narkotyki i amunicję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Przecław. Podczas przeszukania w domu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, uprawę konopi indyjskich oraz amunicję. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania narkotyków i amunicji.

Policjanci wydziału kryminalnego mieleckiej komendy ustalili, że mieszkaniec gminy Przecław w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania domu zajmowanego przez 31-letniego mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością suszu marihuany, krzew konopi indyjskich oraz amunicję do karabinu. Mężczyzna został zatrzymany.

31-latek usłyszał zarzut uprawy konopi oraz posiadania narkotyków i amunicji. Przesłuchany przyznał się do stawianych mu zarzutów i wyjaśnił, że zarówno posiadaną marihuanę, jak i uprawę konopi miał na własny użytek. Twierdził, że amunicję znalazł i nie przypuszczał, by jej posiadanie było zabronione.

Postępowanie prowadzą mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury. Zabezpieczona amunicja trafi na badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy stanowi ona amunicję w myśl Ustawy o broni i amunicji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE