Reklama

Nowoczesny robot przemysłowy KUKA w CKPiDN

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesny robot przemysłowy KUKA w CKPiDN - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 14 marca 2019 r. została podpisana umowa pomiędzy CKPiDN w Mielcu a firmą Kuka CEE Gmbh Sp. z o.o. Udział w tym wydarzeniu wziął Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła.

Już za dwa miesiące pierwszy robot przemysłowy firmy KUKA znajdzie się w ofercie edukacyjnej Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

To bardzo dobra wiadomość dla uczniów, którzy od 1 września br. rozpoczną naukę na kierunku "technik mechatronik" w Zespole Szkół im. prof.  Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Wraz z robotem CKPiDN otrzyma materiały dydaktyczne i scenariusze zajęć. Dwóch nauczycieli z CKPiDN zostanie przeszkolonych w centrum szkoleniowym KUKA w Katowicach.

Ponadto, ten wiodący na świecie producent robotów, będzie obecny w maju na X Mieleckim Festiwalu Nauki i Techniki prezentując uczniom, nauczycielom i przedsiębiorcom możliwości robotów KUKA. Uczniowie będą również mogli powalczyć o cenne nagrody w konkursie z zakresu programowania i symulacji robotów KUKA w programie SIMPRO.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE