Reklama

Nowoczesne autobusy już niedługo w flocie MKS

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesne autobusy już niedługo w flocie MKS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po Mielcu już wkrótce będą jeździć dwa nowe autobusy. Nowoczesne pojazdy wyprodukowała firma Autosan z Sanoka. Są one wyposażone m. in. w klimatyzację i WiFi.

Pojazdy przyjechały już do Mielca i są zarejestrowane. - Obecnie są w trakcie przeglądu "zerowego", konfigurowany jest także system informatyczny oraz system GPS – mówi Ryszard Rybak, dyrektor techniczny Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o. w Mielcu.

Umowę na dostawę dwóch autobusów SANCITY 9LE podpisali przedstawiciele MKS  i Autosanu jeszcze w lipcu ubiegłego roku.

Producent zamontował w pojazdach silniki Cummins, spełniające wymagania normy czystości spalin EURO 6 oraz automatyczne skrzynie biegów ALLISON. Zgodnie z wymaganiami zamawiającego,  autobusy zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja całopojazdowa, system multimedialnej informacji pasażerskiej, system informacji głosowej, system monitoringu, WiFi, gniazda USB.

Pojazdy przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, posiadają rampę umożliwiającą wjazd wózków oraz miejsce przeznaczone do jego mocowania i przewozu.

SANCITY 9LE pomalowane zostały zgodnie z nową kolorystyką zatwierdzoną przez mieleckiego przewoźnika. Dominuje głęboka czerwień uzupełniona kolorem srebrnym.

Autobusy zostały kupione z pieniędzy własnych MKS Sp. z o.o w Mielcu. Spółka planuje w 2018 roku kolejne zakupy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE