Reklama

Niebezpieczne miejsce w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczne miejsce w centrum miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kamienie zalegające w dziurze, która jest pozostałością po awarii sieci kanalizacyjnej na ulicy Kusocińskiego w Mielcu, odbijają się od opon przejeżdżających pojazdów, uderzają w przechodniów i uszkadzają samochody. To może być naprawę groźne!

W ubiegłym tygodniu na ulicy Kusocińskiego w Mielcu, w pobliżu niedawno otwartego basenu i przystanku autobusowego, doszło do poważnej awarii sieci kanalizacji sanitarnej. Częściowo wyłączony został  ruch na tym odcinku drogi. Linia autobusowa również została zawieszona. Naprawa awarii trwała dwa dni, mimo to  utrudnienie w ruchu nie zostało całkowicie zniesione.

W związku z wykonywanymi pracami w asfalcie pozostała spora dziura, którą ekipa remontowa wypełniła  kamieniami.

-  Kamienie ciągle dają się we znaki, są wszędzie, jeden uderzył mnie, gdy wysiadałam z autobusu – mówi mieszkanka Mielca, która oberwała kamykiem spod opony przejeżdżającego pojazdu.

Na kamienie skarżą się też kierowcy samochodów. - Ten odcinek jest niebezpieczny, w każdej chwili kamienie mogą zrobić komuś krzywdę albo porozbijać samochodowe szyby – mówi poszkodowany kierowca, któremu kamień uderzył już w przednią szybę. Jak zorientowaliśmy się na miejscu, kamyki uderzają też w szybę pobliskiego sklepu. - Tak nie może być! Powinna być jakaś informacja o utrudnieniach w jeździe, a tu nic, żadnego znaku - bulwersuje się przechodząca obok nas kobieta.

  Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Miejskim w Mielcu, nowy dywanik asfaltowy w miejscu awarii powstanie dopiero w następnym tygodniu. - Usterka była dość poważna, istnieje więc prawdopodobieństwo, że zanim w tym miejscu powstanie nowy asfalt, trzeba będzie jeszcze raz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku - mówi Krzysztof Urbański z magistratu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE