Reklama

Nie zaparkujesz na dworcowym parkingu w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Nie zaparkujesz na dworcowym parkingu w Mielcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dworcu autobusowym w Mielcu od pewnego czasu nie można parkować samochodów w miejscu, które było do tego przeznaczone. Administrator dworca zagrodził to miejsce i przeznaczył je na parking dla autobusów MKS.

Do niedawna na dworcu autobusowym w Mielcu funkcjonowały dwa parkingi. Jeden z nich przeznaczony był dla autobusów, drugi od zawsze był przeznaczony dla pasażerów, którzy podjeżdżali na dworzec swoimi samochodami. Od kilku tygodni ten drugi parking przestał istnieć. Miejsce zostało zagrodzone, co wywołało sporo emocji.


- Nie rozumiem decyzji zarządcy dworca. Codziennie, już od lat, przyjeżdżam na dworzec. Dotychczas parkowałem swoje auto na dworcowym parkingu i przesiadałem się do autobusu, który wiózł mnie do pracy. Gdy wracałem po pracy, ponownie przesiadałem się do samochodu. Teraz muszę na dziko parkować na okolicznych parkingach i liczyć na to, że nic się nie stanie. Parking na dworcu był monitorowany przez ochronę, czułem więc, że mój samochód jest bezpieczny - żali się nam mieszkaniec Mielca. 


Teraz ten parking stał się bazą dla autobusów MKS. - Rzeczywiście doszło do takiej zmiany, ale jest to zmiana tylko i wyłącznie tymczasowa. Obecnie realizowane są duże prace remontowe w bazie MKS i musieliśmy przenieść gdzieś miejskie autobusy. Ze względu na to, że zarządcą dworca jest spółka MKS, to zapadła decyzja, że na czas remontu przeniesiemy właśnie tam autobusy - komentuje dla nas Krzysztof Urbański, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Mielcu.
Remont bazy MKS może potrwać nawet kilka miesięcy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE